کد : ۴٣٩٣
تاریخ انتشار : ١٣٩۵/١٠/٢٠
بازدید : ٩٢۴

ارائه ماده افزودنی ضد استاتیک در نمایشگاه عرب پلاست۲۰۱۷


در دومین روز نمایشگاه عرب پلاست، گفته می شود، حدود 56 ٪ از بازدید کنندگان نمایشگاه را منطقه شورای همکاری خلیج فارس و اروپاییان تنها 8 درصد شرکت کنندگان را تشکیل می دهند.


ارائه ماده افزودنی ضد استاتیک در نمایشگاه عرب پلاست۲۰۱۷
شرکت Corbion، از عامل آنتی استاتیک PATIONIC  برای پلیمر پلی‌استایرن در نمایشگاه عرب پلاست رونمایی کرد.      
در صورت استفاده نکردن از عامل آنتی استاتیک در PS ، در حین فرآیند شکل‌دهی، پلی استایرن بار الکتریکی به دست می‌آورد و منجر به مشکلاتی ازقبیل جریان پذیری و پر شدن ناهمگون قالب می‌شود.

استرهای گلیسرول PATIONIC  باعث بهبود فرآیندپذیری دانه های پلی‌استایرن به خصوص پلی‌استایرن با چگالی کم و توزیع یکنواخت  ذرات بسیار کوچک مواد افزودنی می‌شود.

استفاده از عامل آنتی استاتیک PATIONIC 909، وجود آلگومرهای درون PS را کاهش می‌دهد و به فرآیند غربالگری براساس اندازه ذرات گرانول‌های PS کمک می‌کند. علاوه بر این، PATIONIC 909  نیز به پر کردن قالب به طور یکنواخت کمک می کند.

طبق بیانات Frederik Feddes، معاون رئیس بخش بیوشیمیایی شرکت Corbion، نمایشگاه عرب پلاست یک موقعیت جدید برای ملاقات و شناخت مشتریان در خاورمیانه است و ما از ارائه این ماده افزودنی در بازار خاورمیانه بسیار خوشحال هستیم. وی افزود در حال حاضر اطلاعات فنی مرتبط باPATIONIC 909   به عنوان یک عامل آنتی استاتیک مورد استفاده در پلی استایرن در دسترس است.

منبع: http://www.mideastplast.com/arabplast-2017/corbion-brings-pationic-anti-static-agent-to-arabplast-2017

 
برچسب: نمایشگاه ایران پلاست،, آنتی استاتیک،, پلی استایرن،, فرآیند پذیری،

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !